Rudolf Hammel
(Wien 1862-1937) Platz in Trastevere in Rom., signiert: R. Hammel, datiert: (19)17, rückseitig betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 42 x 34 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.07.2021 - 15:08
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hammel
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 13.07.2021 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Položky z jiných aukcí
- ** - Österr. - WIPA Faser von der linken oberen Bogenecke,
- Josef Heiss-Dionysen *
- Blechschneidegerät "Peddinghaus",
- "Pandora" Charms Rubin Anhänger "Krone"