Čís. položky 310-348411/0001

Brillant Damenring

Brillant Damenring - Klenoty a Hodinky

Gold/Weißgold/Rotgold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,20 ct, RW 54, 3,7 gøg4

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

09.09.2021 - 10:19

Vyvolávací cena:

Brillant Damenring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.09.2021 - 10:19
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online