Čís. položky 110-022877/0100

Schmuck-Konvolut (11)

Schmuck-Konvolut (11) - Klenoty a Hodinky

Gold 375, tlw. rhodiniert, eine Magnetschließe Silber 925, vergoldet, bestehend aus: 1 Ring, ein Imitationsstein, RW 60, 1 Halskette, incl. Schließe Länge ca. 47,5 cm (abnehmbar ca. 45,5 cm), 1 Anhänger, 8 Ohrschmuck (tlw. mit Imitationssteinen), zus. 13,2 g, leichte Gebrauchsspurenøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

16.09.2021 - 11:07

Vyvolávací cena:

Schmuck-Konvolut (11)

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.09.2021 - 11:07
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.