Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016787/0004

Hermann Nitsch *

(Wien 1938 geb.) "Aktionsrelikt der 130. Aktion"signiert Hermann Nitsch, betitelt 130 Aktion, Leinen auf Platte, 21 x 40,5 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

22.09.2021 - 11:11

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Hermann Nitsch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.09.2021 - 11:11
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online