Čís. položky 094-065459/0000

Brillant Amethyst Ring

Brillant Amethyst Ring - Klenoty a Hodinky

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,35 ct in Weißgoldfassungen, Amethyst ca. 9,00 ct- RW 53, Ringkopfmaß ca. 21 x 20 mm, Amethyst mit dezenten Tragespuren - 8,7 g øG8

28.09.2021 - 15:06

Vyvolávací cena:

Brillant Amethyst Ring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.09.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online