Brillant Amethyst Ring
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,35 ct in Weißgoldfassungen, Amethyst ca. 9,00 ct- RW 53, Ringkopfmaß ca. 21 x 20 mm, Amethyst mit dezenten Tragespuren - 8,7 g øG8
28.09.2021 - 15:06
- Vyvolávací cena:
Brillant Amethyst Ring
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 28.09.2021 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Linz |