Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-469973/0002

Brillantring

Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,20 ct, RW 56, 12,7 gøg13 Tragespuren

07.10.2021 - 15:05

Vyvolávací cena:

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 07.10.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.09. - 06.10.2021