Norbertine Bresslern-Roth *
(Graz 1891-1978)
Kraniche, handsiginiert: Bresslern-Roth., um 1922, Linolschnitt in Farbe, Druckstockgröße ca. 24,4 x 18 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.11.2021 - 11:40
- Dosažená cena: **
EUR 2.048,-
EUR 600,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Norbertine Bresslern-Roth *
(Graz 1891-1978)
Aukce: | Aukce podzim |
Datum: | 09.11.2021 - 11:40 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 09.11.2021 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena: