Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034467/0014

Jan Fokken

Jan Fokken - Klenoty, umění a starožitnosti

(wohl Norwegisch Anfang 20. Jahrhundert) Fjord mit Segelboot, signiert unten rechts: J. Fokken, Öl auf Leinwand, ca. 80 x 120 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

16.03.2017 - 14:55

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Jan Fokken

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 16.03.2017 - 14:55
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.03. - 16.03.2017