Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026075/0003

Altschliffbrillantbrosche, um 1900

Gold/Weißgold 580, ca. 0,20 ct Länge ca. 64 mm, Einfuhrpunze 1902-1922, 3,5

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

02.11.2021 - 15:31

Vyvolávací cena:

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 02.11.2021 - 15:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online