Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-110717/0015

Knabenbüste,

Italien, Keramik, braun staffiert, Höhe 39,5 cm, Pressmarke, berieben, bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

03.11.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:
EUR 75,-

Knabenbüste,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 03.11.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online