Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015), "Aura" (Eva vignette), signiert "E. Fuchs", Radierung in Farbe, Darstellungsgröße ca. 18 x 17 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
22.11.2021 - 10:31
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2021 - 10:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Cena:
EUR 560,-