Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016956/0012

Rudolf Kedl *

(Schlaining 1928-1991 Markt Neuholdis) "Adam und Eva", Bronze, im Guss signiert und datiert R Kedl 1982, 22 x 22 cm

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.12.2021 - 11:07

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Kedl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.12.2021 - 11:07
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online