Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076522/0002

Österreichische Schule, 18. Jahrhundert

Die Heilige Familie, Öl auf Leinwand, 100 x 73 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

14.12.2021 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 14.12.2021 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online