Čís. položky 139-112473/0002

Mohr,

Mohr, - Starožitnosti

19. Jh., Holz geschnitzt, dunkel gefasst, Glasaugen, 20 x 10 x 25 cm, Finger und Tablett fehlen, Füße beshädigt, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

05.01.2022 - 15:10

Vyvolávací cena:

Mohr,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.01.2022 - 15:10
Místo konání aukce: Antiquariato
Prohlídka: Online