Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050322/0143

Diamantring zus. ca. 1,40 ct

Gold 585, Silber ca. 800, Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, kleinere Brillanten, 4,9 g, RW 47, eine offene Lötstelle øg5

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

27.01.2022 - 15:07

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Diamantring zus. ca. 1,40 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 27.01.2022 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.12. - 26.01.2022