Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050136/0002

Diamantrauten Garnitur zus. ca. 1 ct

Silber ca. 800, Golddoublierung, österr. Amtspunze 1872-1922, best. aus: Brosche, 2 Ohrringe,12,8 g, Etuiøg13

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

03.02.2022 - 15:51

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 03.02.2022 - 15:51
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.01. - 02.02.2022