Maler des 18./19. Jahrhunderts
Christus am Kreuz, Öl auf Leinwand, doubliert ca. 55 x 36,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
01.03.2022 - 15:37
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 01.03.2022 - 15:37 |
Místo konání aukce: | Linz |
Položky z jiných aukcí
- Osteuropa
- Lapislazuli Ring
- LKW "VW Caddy Kastenwagen 2.0TDI 4motion (Euro 6)"
- Kulturperlen Damenring