Eduard Zetsche
(Wien 1844-1927) Drei schiefe Almhütten, signiert und datiert Ed. Zetsche 1889, Feder, Tusche, Aquarell auf Papier, 11 x 19 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
24.03.2022 - 15:09
- Cena:
EUR 550,-
Eduard Zetsche
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 24.03.2022 - 15:09 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: