Čís. položky 195-039903/0003

Gustav Zoula

Gustav Zoula - Klenoty, umění a starožitnosti

(Wiener Aquarellist, 1. Drittel 20. Jahrhundert) Fischermühle in Mödling, signiert und betitelt unten rechts: Zoula Gustav, bezeichnet rückseitig, Aquarell auf Papier, kaschiert auf Karton, Bildausschnitt ca. 30 x 36,5 cm, fixiert auf Passepartout, gebräunt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

10.03.2022 - 15:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gustav Zoula

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.03.2022 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online