Saphir Brillantring
Gold 750, Saphir im Cabochonschliff, RW 56, 7,4 g, TragespurenøG7
31.03.2022 - 10:31
- Vyvolávací cena:
Saphir Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 31.03.2022 - 10:31 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 24.03. - 31.03.2022 |