Josef Steiner *
(Wien 1910-1981) Stillleben mit Früchten und Krügen, signiert mit dem Pseudonym: Reinold, Öl auf Leinwand, ca. 49 x 68,5 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.04.2022 - 15:15
- Vyvolávací cena:
Josef Steiner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 05.04.2022 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: