Paolo De Robertis
(Italien geb. 1950) Dorfstraße im Halbschatten, signiert, datiert P. De Robertis 1980, Öl auf Leinwand, Bildausschnitt 45 x 35 cm, weinrotes Samtpassepartout, bronzefarbiger Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.04.2022 - 15:38
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Paolo De Robertis
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.04.2022 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Graz |