Heinzl um 1945
"Reifnitz am Wörthersee", signiert, datiert 1942, Aquarell auf Papier, Passepartout Ausschnitt 49,5 x 63 cm, geraht, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
13.04.2022 - 11:11
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Heinzl um 1945
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.04.2022 - 11:11 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |