Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Dorflandschaft, signiert: Korab, datiert: (19)68, Kohle auf bräunlichem Papier, ca. 32,5 x 45,5 cm, freigestellt, Passepartout, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 650
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.05.2022 - 15:15
- Dosažená cena: **
EUR 5.017,-
EUR 800,- do EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Karl Korab *
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 03.05.2022 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 21.04. - 03.05.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: