Čís. položky 194-026057/0030

Gerhard Doppelhammer *

(Wels 1964 geb., tätig in Herzogsdorf) Maskenball, signiert: DOHA, Öl auf Leinwand, ca. 74,5 x 57,5 cm, Schattenfugenrahmen

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

19.04.2022 - 15:26

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gerhard Doppelhammer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.04.2022 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online