Čís. položky 110-023381/0003

Switbert Lobisser

Switbert Lobisser - Umění a starožitnosti

(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt) Die Juden vor Jericho, signiert Switbert Lobisser, bezeichnet XLIV/5, Opus 44, Auflage 5, 1928, Holzschnitt auf Papier, 18 x 18 cm, Passep., gerahmt,

25.04.2022 - 10:31

Vyvolávací cena:

Switbert Lobisser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.04.2022 - 10:31
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online