Čís. položky 110-023284/0002

Heimrad Prem *

Heimrad Prem * - Umění a starožitnosti

(Roding/Oberpfalz 1934-1978 München), rückseitig betitelt "Gelber Pinsel", signiert u. datiert "H. Prem (19)74", Öl auf Leinwand ca. 30,5 x 80 cm, gerahmt

09.05.2022 - 10:20

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Heimrad Prem *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.05.2022 - 10:20
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online