Čís. položky 194-022507/0006

Wilhelm Dachauer *

Wilhelm Dachauer * - Umění a starožitnosti

(Ried im Innkreis 1881-1951 Wien) "Herrenstatue", rechts unten monogrammiert W. D., Kohlezeichnung auf Papier, ca. 19 x 9 cm, stockfleckig, Passepartout, verglast, gerahmt

Provenienz: Enkel des Malers

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.01.2017 - 14:26

Vyvolávací cena:

Wilhelm Dachauer *

Provenienz: Enkel des Malers

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.01.2017 - 14:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online