Giselbert Hoke
(Warndorf/Böhmen 1927 geb.) "Landschaft", signiert Hoke, datiert 16.08.(?), betitelt, Gouache auf Papier, 50 x 66,5 cm, auf Karton fixiert gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.06.2022 - 10:54
- Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-
Giselbert Hoke
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2022 - 10:54 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |