Čís. položky 191-023962/0027

Historismus-Ladenkästchen, um 1880,

Historismus-Ladenkästchen, um 1880, - Klenoty, umění a starožitnosti

Fichtenholzkorpus, nussfurniert, politiert, schräggestellte Lisenen, 6 Laden, Metallbeschläge, restauriert, Schlüssel fehlt, 81 x 47 x 120 cm

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

27.06.2022 - 15:42

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.06.2022 - 15:42
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online