Schlangenhalskette
Gold 585, Länge 42 cm, 11,3 g øG11
27.06.2022 - 15:14
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Schlangenhalskette
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 27.06.2022 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Buffetschrank, Entwurf: vor 1908, Ausführung: Firma Jacob & Josef Kohn, Wien
- Vaso Basilio Ivankovic (Konstantinopel 1815 - 1898 Triest) Dampfyacht Hertha,
- .gestempelt - Berlin Block Nr. 1 mit Sonderstempelentwertung zu den Deutschen Fußballmeisterchaften in Berlin 1951,
- Moskauer Cloisonné - Kowsch,
- Brillantring zus. ca. 0,70 ct