Čís. položky 145-050311/0001

Diamantbrosche zus. ca. 3,30 ct

Diamantbrosche zus. ca. 3,30 ct - Exkluzivní šperky

Weißgold 585, Silber 800, Altschliffbrillant ca. 1,30 ct, Achtkantdiamanten zus. ca. 2 ct, 10,5 g Color Grade: K-L Clarity Grade: si1-2 Fluorescence: None tlw. mit Oberflächenmerkmalen øg10

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

14.07.2022 - 16:12

Dosažená cena: **
EUR 2.304,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.07.2022 - 16:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 13.07.2022