Künstler 19. Jhdt.
Madonna mit Kind, nach älterem Vorbild, Öl auf Leinwand, 56 x 69 cm, Kraklees, Abblätterungen, gerahmt, Rahmen beschädigt,
04.07.2022 - 10:53
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Stříbro, umění, starožitnosti, nábytek |
Datum: | 04.07.2022 - 10:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |