Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-114805/0003

6 Wiener Silber Messerbänke,

Silber, Gewicht 160 g, Länge ca. 9 cm, Wiener Dianakopfpunze 1872 - 1922, Gebrauchsspuren, (Sc)

15.07.2022 - 15:11

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

6 Wiener Silber Messerbänke,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 15.07.2022 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online