Čís. položky 110-023375/0005

Christian Nikolaus Locker *

Christian Nikolaus Locker * - Umění a starožitnosti

,(Wien-1963-2018), "Weiblicher Akt", signiert u. datiert "Locker (19)06", Acryl auf Leinwand, ca. 110 x 60 cm, ohne Rahmen

18.07.2022 - 10:26

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Christian Nikolaus Locker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.07.2022 - 10:26
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online