Čís. položky 382-035332/0003

Amethyst Collier

Amethyst Collier - Klenoty a Hodinky

Silber, vergoldet, Länge ca. 45 cm, 6,1 g, österr. Einfuhrpunze 1902-22 (Prag) øx

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

25.08.2022 - 10:45

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 40,-

Amethyst Collier

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.08.2022 - 10:45
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 18.08. - 25.08.2022