Theatertäschchen
Silber 800, 213,6 g øS214
29.08.2022 - 15:17
- Vyvolávací cena:
Theatertäschchen
Silber 800, 213,6 g øS214
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 29.08.2022 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Große Satsuma-Zierschale, Japan, Ende 19. Jhdt.,
- Lagensteincamee Anhänger
- Lange Kette
- Brillant/Kulturperlenohrsteckclipse