Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 391-795617/0002

Altschliffbrillant/Diamant Collier

Gold 585, teilweise Silber, zus. ca. 0,10 ct, österr. Einfuhrpunzzierung 1922-1925, Länge 46 cm, 2,1 g øG2

12.09.2022 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.09.2022 - 15:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online