Čís. položky 310-363816/0006

Brillant Damenring zus. ca. 1,00 ct

Brillant Damenring zus. ca. 1,00 ct - Klenoty, umění a starožitnosti

Weißgold 750, Breite Ringkopf ca. 18 mm, RW 56, 20 g, Tragespuren, ein Brillant gebrochen, Brillanten tlw. mit Oberflächenmerkmalen, Ringweitenänderung Weißgold 585 øg20

25.08.2022 - 10:23

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.08.2022 - 10:23
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online