Čís. položky 110-023496/0006

Manfred Koechl *

(Amstetten 1956 geb.), "Kuss", rechts unten signiert "Koechl", Öl auf gelbem Papier, ca. 42,5 x 34,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Knickstellen

29.08.2022 - 10:17

Vyvolávací cena:

Manfred Koechl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.08.2022 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online