Tablett mit zwei Handhaben
Silber 800, rechteckige Grund. form 33 x 19 cm, österr. Amtspunze 1872-1922, 460,6 g, altersübliche Gebrauchsspuren øs461
29.08.2022 - 10:53
- Vyvolávací cena:
Tablett mit zwei Handhaben
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.08.2022 - 10:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |