Viktor Gutmann*
Triest 1887-1963 "Wien- Stephansdom", Öl auf Karton, ca. 34,5 x 27,5 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt, verschmutzt
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
07.09.2022 - 15:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Viktor Gutmann*
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.09.2022 - 15:15 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |