Adolf Wiesler *
(1878-1958 Wien, Mitglied der Kunstgemeinschaft Wien) rückseitig betitelt "Bergsee im Karwendel", handsigniert A. Wiesler, Tempera auf Papier, Blattgröße 38 x 28 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.09.2022 - 15:17
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Adolf Wiesler *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.09.2022 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Solitärring ca.0,25 ct
- Brilant Damenring zus. ca. 0,40 ct
- Raymond Weil Parsifal
- Carla Accardi *