Čís. položky 093-076004/0000

Janos Viski *

Janos Viski * - Umění, starožitnosti, šperky

(Szokolya 1891-1987) "Pferdeherde mit Reitern", signiert Viski, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, gerahmt, geringe Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

21.09.2022 - 11:31

Vyvolávací cena:

Janos Viski *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.09.2022 - 11:31
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online