Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) Druckgrafik, signiert R. Hausner, die Nr.148/250, betitelt Penelope, datiert 1971, Ausschnitt 38,5 x 74 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
21.09.2022 - 11:17
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hausner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.09.2022 - 11:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 35.000,- do EUR 60.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,- -
Vyvolávací cena: