Brillant Diamant Ohrclips zus. ca. 0,50 ct
Gold Weißgold 585, Altschliffbrillanten und Achtkantdiamanten, Durchmesser ca. 20 mm, ohne Stifte, 7 gøg7
21.09.2022 - 10:20
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.09.2022 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |