Brillant Rubinring
Weißgold 750, Rubin in Gold 750 gefasst, Brillanten zus. ca. 0,15 ct, RW 56, 4,5 g, Ringweitenänderung in Gold 585øg5
21.09.2022 - 10:17
- Vyvolávací cena:
Brillant Rubinring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.09.2022 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |