Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026654/0009

Rudolf Vodicka

(Wien 1879-1924) Aus Erdberg, signiert: R. Vodicka, betitelt, Mischtechnik aus Bleistift, Farbstift und Deckweiß auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 17,7 x 17,7 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.10.2022 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Rudolf Vodicka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 04.10.2022 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online