Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078863/0005 -

Emma von Müller, Edle von Seehof

(Innsbruck 1859-1925 München) Bildnis eines jungen Jägers, signiert Emma v. Müller, Öl auf Holz, 26 x 18 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.10.2022 - 10:05

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 04.10.2022 - 10:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 04.10.2022