Čís. položky 191-024211/0002

Versace Karaffe

Versace Karaffe - Klenoty, umění a starožitnosti

Serie Medusa, Ausführung Glasmanufaktur Rosenthal, bauchige, farblose Glaswandung, figuraler, mattierter Stöpsel, gemarkt und signiert, Gesamthöhe 40 cm, neuwertig

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

10.10.2022 - 15:09

Vyvolávací cena:

Versace Karaffe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.10.2022 - 15:09
Místo konání aukce: Graz